Stojaki rowerowe w promocji!

Tutaj znajdą Państwo informacje na temat modeli stojaków rowerowych dostępnych aktualnie w promocyjnych cenach. Sezon na jazdę rowerem właśnie się zaczyna i jest to, najlepszy  moment na kupno stojaków. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty.

Aktualnie polecamy przede wszystkim stojaki na rowery ze stali ocynkowanej, które umożliwiają odpowiednie przymocowanie do podłoża za pomocą śrub i są odporne na rdzewienie. Posiadamy modele wyposażone w różną ilość miejsc parkingowych dla rowerów.

Nasze produkty gwarantują stabilność pozostawionych na nich rowerów, umożliwiając ich łatwe przypięcie do stojaka w pozycji pionowej i cechują się pełnym bezpieczeństwo użytkowania. Nadają się do użycia ze wszystkimi typami rowerów.

Aktualnie prezentowane promocje obowiązują do końca roku. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do ceny stojaków rowerowych należy doliczyć koszty wysyłki. W razie pytań lub wątpliwości można skontaktować się z naszym działem handlowym.

 

PROMOCJA NA STOJAKI ROWEROWE - nie czekaj !!!

- BOLEK 2 - 183,27 zł

- BOLEK 3 - 232,47 zł

- BOLEK 4 - 270,60 zł

- BOLEK 5 - 312,42 zł

Ceny zawierają podatek VAT. Wysyłka już od 30,00 złotych.

Więcej informacji - 501 15 16 15

Produkty dnia !

Jak zamówić ?

Telefonicznie: 501 15 16 15

Faxem: 22 750 19 89

Pisząc e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszty wysyłki

Przesyłka kurierska:

Płatność z góry - od 30,00 zł

Pobranie -  od 40,00 zł

Free business joomla templates